Calypso Fitness Club Wilanów

Calypso Fitness Club Wilanów
Calypso Fitness Club Wilanów 0Calypso Fitness Club Wilanów 1Calypso Fitness Club Wilanów 2Calypso Fitness Club Wilanów 3Calypso Fitness Club Wilanów 4Calypso Fitness Club Wilanów 5Calypso Fitness Club Wilanów 6Calypso Fitness Club Wilanów 7

Klub Calypso Fitness Premium Warszawa Wilanów jest miejscem godnym polecenia osobom ceniącym profesjonalną i wykwalifikowaną obsługę oraz nowoczesny sprzęt i dogodną lokalizację. Klub Calypso jest jednym z ulubionych klubów sportowych mieszkańców Wilanowa.

Oferta Klubu Calypso Fitness Premium Warszawa Wilanów

Klub Calypso posiada siłownię wyposażoną w profesjonalny, nowoczesny sprzęt przeznaczony zarówno do ćwiczeń siłowych, jak i aktywności cardio. Jest tu także strefa wolnych ciężarów oraz strefa przeznaczona do treningu funkcjonalnego zaopatrzona w różnorodne akcesoria pozwalające na wyczerpujący i satysfakcjonujący wysiłek. Klub Calypso Fitness Premium Warszawa Wilanów posiada także basen, w którym można korzystać między innymi z zajęć aqua aerobicu. Jest to idealna forma aktywności dla osób mających problemy ze stawami lub kręgosłupem, gdyż ćwiczenia w wodzie nie są tak obciążające. Osoby, które chcą się nauczyć pływać, także są mile widziane. Członkowie klubu mogą także przebierać w ofercie zajęć fitness, takich jak body pump, czy bardzo popularna obecnie zumba. Miłośnicy rowerów ucieszą się z możliwości uczęszczania na zajęcia power bike, a szukający wyzwań mogą wybrać zajęcia typu cross training. Klub Calypso oferuje także zyskujące coraz większą liczbę fanów zajęcia na trampolinach, które niosą za sobą dużą dawkę zdrowia i śmiechu. W obiekcie znajduje się także sauna, dostępne są też ręczniki. Sale są klimatyzowane, co zapewnia komfort przy dużym wysiłku. Rodziców ucieszy wiadomość, że klub oferuje także zajęcia dla dzieci w różnych grupach wiekowych, co pozwoli na wspólną wyprawę do klubu, gdzie każdy, niezależnie od wieku, znajdzie coś dla siebie.

Dane kontaktowe

-
1299
There are no reviews yet!
  • Overall experience:

  • Service:

  • Prices:

Loading...